گفتگو با وکیلی که حکم جلب حسام نواب صفوی را گرفت!

سلام عزیزای دلم
یک: جناب آقای بازیگر در مصاحبه عجیبی که به تازگی داشتن با ادعاهای عجیب خواستن به نوعی فرار رو به جلو بکنن، اما خب مواردی رو مطرح کردن که باید جواب داده می شد تا یه عده ای به اشتباه نیوفتن.
.
دو: یه سری اتهام ها به من زدن، که بنده نیت ام اینه به بهانه این خانم از مردم پول جمع کنم بذارم جیبم و غیر مستقیم گفتن من کلاه بردارم، فرصت طلبم، موج سوارم و میخوام به بهانه این خانم پول جمع کنم و در نهایت پول این مردم رو بالا بکشم، اول اینکه در تمام این سال ها یک هزار تومنی نه از این خانم نه از هیچکدوم از کسایی که جلوی دوربینم اومدن نگرفتم و نخواهم گرفت

به گفته برادرشون، امروز برادر و مادر این دختر با چند مامور و حکم جلب به خونه ای که مردم به صفحه ی داداشش گزارش داده بودن که این بازیگر اونجا هستش مراجعه می کنن، اما متاسفانه موقع فرار ماشینشون با مادر این دختر خانم برخوردی داشته، مادر به زمین می خورن و متاسفانه کمی مجروح میشن، البته مسئله مهمی نیست.
بقیه خبرهارو می تونید از صفحه برادرشون دنبال کنید

شما در حال تماشای ویدیوی ” گفتگو با وکیلی که حکم جلب حسام نواب صفوی را گرفت! جدید با کیفیت بالا ” در سایت آلفا ویدیو هستید که در تاریخ 2021-05-01 12:12:24 توسط کاربران در آلفاویدیو داخل کانال telvizon آپلود شده است.

گفتگو با وکیلی که حکم جلب حسام نواب صفوی را گرفت! با کیفیت Full HD

زمان ویدیو گفتگو با وکیلی که حکم جلب حسام نواب صفوی را گرفت! بدون سانسور ، حدودا 468 ثانیه است.

برچسب های این پست :
گفتگو با وکیلی که حکم جلب حسام نواب صفوی را گرفت! بدون سانسور,بازیگر ایرانی, حاشیه ها, حواشی بازیگران و هنرمندان, سلبریتی های ایرانی, سلبریتی های پوچ اندیش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 5 =

زمانی که شما درحال دیدن فیلم و سریال هستید، افرادی هستند که از این وقت برای کسب درآمد استفاده میکنند و حتی در زمان فیلم دیدن هم درآمد دارند!

برای کسب درآمد 4 میلیون تومان در روز روی دکمه زیر کلیک کنید (120 میلیون تومان در ماه)

کسب درآمد تضمینی 4 میلیون تومان در روز