مایکل کالینز درگذشت! مردی که به کره ماه رفت ولی روی آن قدم نگذاشت | (ناسا 36)

در این ویدیو از کانال رسمی سایت تلویزون | www.Telvizon.ir | در آپارات، مجموعه ویدیوهای رسمی ادارهٔ کل ملی هوانوردی و فضایی آمریکا (National Aeronautics and Space Administration) که به اختصار “ناسا” نامیده میشود را برای شما قرار میدهیم. این ویدیو با عنوان اصلی (NASA Remembers Apollo Astronaut Michael Collins) توسط ناسا منتشر شد.

این ویدیو قسمت سی و ششم از سری ویدیوهای “ناسا” (NASA) بود. شما با مراجعه به سایت تلویزون میتوانید به تمام ویدیوهای این سازمان فضایی و بیش از 20 ترابایت (بیست هزار گیگابایت) ویدیوی دیگر که شامل دهها هزار ویدیو میشود به صورت دسته بندی شده و کاملا رایگان دسترسی داشته باشید. لازم به ذکر است که وبسایت تلویزون بزرگترین آرشیو ویدیوهای رایگان در ایران را دارد.
.

شما در حال تماشای ویدیوی ” مایکل کالینز درگذشت! مردی که به کره ماه رفت ولی روی آن قدم نگذاشت | (ناسا 36) جدید با کیفیت بالا ” در سایت آلفا ویدیو هستید که در تاریخ 2021-05-01 12:23:01 توسط کاربران در آلفاویدیو داخل کانال telvizon آپلود شده است.

مایکل کالینز درگذشت! مردی که به کره ماه رفت ولی روی آن قدم نگذاشت | (ناسا 36) با کیفیت Full HD

زمان ویدیو مایکل کالینز درگذشت! مردی که به کره ماه رفت ولی روی آن قدم نگذاشت | (ناسا 36) بدون سانسور ، حدودا 104 ثانیه است.

برچسب های این پست :
مایکل کالینز درگذشت! مردی که به کره ماه رفت ولی روی آن قدم نگذاشت | (ناسا 36) بدون سانسور,زندگی در فضا, سفر به فضا, فضا پیما, هوا فضا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 10 =

زمانی که شما درحال دیدن فیلم و سریال هستید، افرادی هستند که از این وقت برای کسب درآمد استفاده میکنند و حتی در زمان فیلم دیدن هم درآمد دارند!

برای کسب درآمد 4 میلیون تومان در روز روی دکمه زیر کلیک کنید (120 میلیون تومان در ماه)

کسب درآمد تضمینی 4 میلیون تومان در روز