توهین و عصبانیت نفیسه روشن در استوری اینستاگرام

به گزارش برخط نیوز نفیسه روشن بازیگر زن ایرانی که در مجموعه بازی مافیا حضور دارد وقتی یکی از قسمت های مافیا را می بینید که صحبت ها او حذف شده به شدت عصبانی می شود و مجموعه ای از استوری ها را ارسال می کند.او ابتدا می گوید :نمی دونم تدوینگر مافیا کی بوده، حتما خصومت شخصی با من داشته، هیچکدوم از مصاحبه های منو توی سه دوره فینال نذاشته، عجب به روابط پشت صحنه سینما !!!!بعد ادامه می دهد :تدوینگر مافیا !! اون همه مصاحبه پشت صحنه من کو ؟؟!! اگه میذاشتی چی ازت کم می شد ؟؟ من اگه جای آقای ابوطالب بودم به خاطر حیثیتم از دفترم پرتت میکردم بیرون شما در حال تماشای ویدیوی ” توهین و عصبانیت نفیسه روشن در استوری اینستاگرام جدید امروز ” در سایت آلفا ویدیو هستید که در تاریخ 2021-05-02 12:10:35 توسط کاربران در آلفاویدیو داخل کانال اخبار فوری آپلود شده است.

توهین و عصبانیت نفیسه روشن در استوری اینستاگرام با کیفیت Full HD

زمان ویدیو توهین و عصبانیت نفیسه روشن در استوری اینستاگرام بدون سانسور ، حدودا 119 ثانیه است.برچسب های این پست : توهین و عصبانیت نفیسه روشن در استوری اینستاگرام بدون سانسور,خبری اجتماعی, خبری فرهنگ و هنر, فرهنگ و هنر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 3 =

زمانی که شما درحال دیدن فیلم و سریال هستید، افرادی هستند که از این وقت برای کسب درآمد استفاده میکنند و حتی در زمان فیلم دیدن هم درآمد دارند!

برای کسب درآمد 4 میلیون تومان در روز روی دکمه زیر کلیک کنید (120 میلیون تومان در ماه)

کسب درآمد تضمینی 4 میلیون تومان در روز