فرشته حسینی که نوید محمدزاده به او نزدیک شده، کیست ؟

هفت و نیم- نوید محمودی، سونامی- میلاد صدرعاملی، شکستن همزمان بیست استخوان- جمشید محمودی، یلدا- مسعود بخشی و رفتن- نوید محمودی از جمله فیلم‌های سینمایی است که فرشته حسینی در آنها نقش آفرینی کرده است.سریال قورباغه اما اوج کارهای این بازیگر باهوش است، سریالی که به او فرصت داد تا در کنار بازیگران تراز اولی چون نوید محمدزاده، صابر ابر و سحر دولت شاهی توانمندی های خود را ثابت کند و به عنوان یک بازیگر توانمند در این سریال نقش آفرینی کند.فرشته حسینی چند سال قبل با حضور در یک شبکه تلویزیونی خصوصی در کابل درباره ادعای تحقیرش در سینمای ایران به خاطر ملیت افغانستانی‌اش دفاعی جانانه از سینماگران ایرانی کرد. شما در حال تماشای ویدیوی ” فرشته حسینی که نوید محمدزاده به او نزدیک شده، کیست ؟ جدید امروز ” در سایت آلفا ویدیو هستید که در تاریخ 2021-05-02 12:11:33 توسط کاربران در آلفاویدیو داخل کانال اخبار فوری آپلود شده است.

فرشته حسینی که نوید محمدزاده به او نزدیک شده، کیست ؟ با کیفیت Full HD

زمان ویدیو فرشته حسینی که نوید محمدزاده به او نزدیک شده، کیست ؟ بدون سانسور ، حدودا 138 ثانیه است.برچسب های این پست : فرشته حسینی که نوید محمدزاده به او نزدیک شده، کیست ؟ بدون سانسور,اخبار, خبری, خبری اجتماعی, خبری فرهنگ و هنر, فرهنگ و هنر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 1 =

زمانی که شما درحال دیدن فیلم و سریال هستید، افرادی هستند که از این وقت برای کسب درآمد استفاده میکنند و حتی در زمان فیلم دیدن هم درآمد دارند!

برای کسب درآمد 4 میلیون تومان در روز روی دکمه زیر کلیک کنید (120 میلیون تومان در ماه)

کسب درآمد تضمینی 4 میلیون تومان در روز